S Radkou Bacíkovou je radost spolupracovat. V Nadaci Via spravujeme nadační jmění a jeho část máme zainvestovanou v nemovitostech. Díky Radce jsme již 5 nemovitostí koupili, jednu prodali a našli jsme také několik dobrých, spolehlivých a dlouhodobých nájemníků – vždy svižně a za jasných podmínek. Když se ohlédnu, tak vidím – vstřícnost, transparentnost a spolehlivost. A k tomu kvalitní zázemí právních služeb. Prostě radost ze spolupráce postavené na důvěře.

Jiří Bárta, Nadace Via

Jiří Bárta
Jiří Bártaklient

Před 3 lety jsem hledal spolehlivou realitní kancelář, která by mi pomohla prodat můj byt v Praze. Věděl jsem, že nechci velkou realitku, chtěl jsem mít opravdu jistotu, že se mne ujmou profesionálové a vše proběhne rychle a na výbornou. We Are Reality byla právě ta realitka, kterou jsem hledal. Byt se prostřednictvím paní Radky Bacíkové podařilo prodat během velmi krátké doby k mojí úplné spokojenosti.
Když jsem pak po 3 letech potřeboval prodat další byt společně s mojí sestrou, byla moje volba jednoznačná, We Are Reality. I tento byt se prodal velmi rychle k naší plné spokojenosti. Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Radce Bacíkové za její profesionální přístup jak před 3 lety, tak i nyní v této složité době, za její cenné rady, včasnou komunikaci, ochotu a precizně provedenou práci.
Přeji hodně spokojených klientů.

Ivan Klímaklient

Nevím jak vy, ale já měl vůči lidem v realitách spoustu předsudků. V zásadě jsem byl přesvědčen o tom, že jsou to ta zvláštní sorta lidí, kteří toho vlastně moc neumí, zato vás bez okolků a skrupulí klidně prodají na klusácké závody koně bez zadní nohy. Změnilo se to až spoluprací s Radkou Bacíkovou z We Are: všechny potřebné informace, vstřícnost, otevřenost, nic nebyl problém, přitom žádná vlezlost, žádný tlak, jen společné hledání dobrého řešení tak, jak jsem si ho představoval.Nic nechybělo, nic nepřebývalo. Co víc si přát. Příště bych neváhal ani minutu.

Jan Kroupa
Jan Kroupakonzultant, lektor a analytik

Radka Bacíková je velmi vstřícná, spolehlivá a schopná, má mnohaleté zkušenosti v této branži, a proto ji mohu velmi doporučit. Rychle a kvalitně mi zpracovala 3D prohlídku bytu, který pronajímám a to velmi usnadnilo rozhodovací proces nájemníků, mohli si nemovitost projít z pohodlí svého domova. Radka Vám nejen všechno ochotně vyřídí, ale ještě si s ní příjemně popovídáte a zasmějete se.

Radka Jandourková
Radka Jandourkovázahradní architektka