Prodej dvou apartmánů v roubence na samotě u lesa

Interiér: 91,5 m²

Jižní Čechy • Zdíkov

9 150 000 Kč

nabídka již není aktuální

Skvělá investice nebo netradiční chalupa, o kterou se člověk nemusí příliš starat? Dva zavedené apartmány na Šumavě mohou být obojím. Polosamota na kopci, v srdci malebné přírody, nabízí krásné výhledy a absolutní klid. Na běžkách přímo od chalupy, ze dveří rovnou do lesa nebo za 10 minut na sjezdovce…

Předmětem prodeje je zhruba čtvrtina objektu (1 ze 3 bytových jednotek). Plně vybavený a vkusně zrekonstruovaný rekreační prostor o celkové ploše 91,5 m2 je umístěn v 1. patře roubené chalupy a prodává se s parkovacím stáním u domu a samostatnou zahradou o rozloze cca 1000 m2. Zahrada s altánem je na pastvině u lesa (možnost chovu koní a pronájmu dalších 3 ha) nad příjezdovou cestou. Ta je celoročně udržovaná, sjízdná a končí u domu. Chalupa je po kompletní citlivé rekonstrukci, vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, má dobře zaizolovanou střechu a kvalitní dřevěná okna. V roubence se nachází další dvě bytové jednotky, jedna je obývaná celoročně, druhá slouží pro občasnou rekreaci (umístěna je v přízemí pod apartmány). Současný majitel rád zajistí případný další provoz těchto zavedených apartmánů, což z nabídky činí atraktivní bezstarostnou investici. Je také možné oba byty jednoduše propojit a vytvořit tak vzdušný půdní prostor dle vlastních představ.

Nemovitost se nachází 2 km od vsi, procházkou přes pastviny je to 15 min, dále 10 min autem od lyžařského areálu Zadov, 15 min od města Vimperku, nedaleko Lipenské přehrady a Rakouska.

Projděte si oba apartmány v 3D virtuální prohlídce online na našem webu a v případě, že vás nabídka osloví vás rádi provedeme také osobně.

Cena9 150 000 Kč
Včetně provizeano
Patro1.
Užitná plocha91,5 m²
Plocha zahrady1000 m²
Parkovací stání1
ID nabídky207805
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka