Prodej dvou apartmánů v roubence na samotě u lesa

Interiér: 91,5 m²

Jižní Čechy • Zdíkov

8 250 000 Kč

vč. provize

Skvělá investice nebo netradiční chalupa, o kterou se člověk nemusí příliš starat? Dva zavedené apartmány na Šumavě mohou být obojím. Polosamota na kopci, v srdci malebné přírody, nabízí krásné výhledy a absolutní klid. Na běžkách přímo od chalupy, ze dveří rovnou do lesa nebo za 10 minut na sjezdovce…

Předmětem prodeje není celá roubenka, ale cca čtvrtina objektu viz půdorys (v objektu jsou další 2 bytové jednotky v osobním vlastnictví, které nejsou na prodej).

Plně vybavený a vkusně zrekonstruovaný rekreační prostor o celkové ploše 91,5 m2 je umístěn v 1. patře roubené chalupy a prodává se s parkovacím stáním u domu a samostatnou zahradou o rozloze cca 1000 m2. Zahrada s altánem je na pastvině u lesa (možnost chovu koní a pronájmu dalších 3 ha) nad příjezdovou cestou. Ta je celoročně udržovaná, sjízdná a končí u domu. Chalupa je po kompletní citlivé rekonstrukci, vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, má dobře zaizolovanou střechu a kvalitní dřevěná okna. V roubence se nachází další dvě bytové jednotky, jedna je obývaná celoročně, druhá slouží pro občasnou rekreaci (umístěna je v přízemí pod apartmány). Současný majitel rád zajistí případný další provoz těchto zavedených apartmánů, což z nabídky činí atraktivní bezstarostnou investici. Je také možné oba byty jednoduše propojit a vytvořit tak vzdušný půdní prostor dle vlastních představ.

Nemovitost se nachází 2 km od vsi, procházkou přes pastviny je to 15 min, dále 10 min autem od lyžařského areálu Zadov, 15 min od města Vimperku, nedaleko Lipenské přehrady a Rakouska.

Projděte si oba apartmány v 3D virtuální prohlídce níže a v případě, že vás nabídka osloví vás rádi provedeme také osobně.

Cena8 250 000 Kč
Včetně provizeano
Patro1.
Užitná plocha91,5 m²
Plocha zahrady1000 m²
Parkovací stání1
ID nabídky216516
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka