Prodej podkrovního mezonetového bytu 3+kk s výhledem na Vyšehrad

Interiér: 86 m²

Praha 5 • Smíchov • Na Plzeňce 4

10 700 000 Kč

Přední výhodou tohoto vzdušného bytu je jeho skvělá poloha v centru města, vynikající dopravní obslužnost a světlé pokoje s orientací na jihozápad. I když se byt nachází jen několik minut od centra Anděl, nabízí přilehlá Strakonická ulice hladký výjezd z Prahy.

Tento prostorný mezonetový byt se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě pražského Smíchova. Je situován v 5. a 6. patře. Vznikl jako půdní vestavba v roce 2005 v dobře udržovaném neorenesančním cihlovém domě. V domě byl ve stejném roce vybudován výtah, opravena fasáda a realizovány nové rozvody.

Dispozice bytu je 3kk s velkorysou obývací místností (34 m2) a kuchyňským koutem s elektrickými spotřebiči a plynovým sporákem. V dolní části bytu se dále nachází další pokoj vhodný jako ložnice či pracovna, předsíň s třídílnou vestavěnou skříní, místností sloužící jako úložný prostor a malá toaleta s umyvadlem.

Ze světlého obývacího pokoje vedou schody do galerie, komfortní ložnice s prostornou šatnou a zrekonstruované koupelny s WC a vanou.

Byt je částečně vybavený spotřebiči (lednice, plynový sporák s el. troubou, mikrovlnka, pračka), v chodbě a v šatně zůstávají skříně / police. Zbylé vybavení je možné ponechat v bytě po domluvě.

Byt je vytápěn vlastním kondenzačním kotlem značky Protherm (z roku 2017), který také slouží k ohřevu teplé vody. Ve stejném roce byl byt i nově vymalován kvalitní lehce udržovatelnou výmalbou. Na podlahách v ložnici, galerii a obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, v předsíni, kuchyni a koupelnách pak dlažba.

Výhodou jsou nízké měsíční náklady: 2 500 Kč/měs.

Lokalita nabízí perfektní občanskou vybavenost a bohaté kulturní vyžití (5 min od domu: nákupní centrum Nový Smíchov, školy, školky, restaurace, lékařské zařízení (Kartouzská), park Vyšehrad, Petřín, Prokopské údolí, oblíbená náplavka s pravidelnými farmářskými trhy, sportovní klub Erpet, posilovna s wellness a především vynikající dopravní obslužnost: 100m od domu se nachází tram. zastávka, 300m autobusové nádraží (Smíchov, Na Knížecí), vlakové nádraží a metro B. V plánu je rozsáhlá revitalizace okolí včetně výstavby nové čtvrti, lávky na Císařskou louku, rekonstrukce Smíchovského nádraží, atd. V ulice je možno pronajmout parkovací stání.

Z pohledu investice jde o velice zajímavou lokalitu.

Nechte se provést naší virtuální prohlídkou a, pokud Vás nabídka zaujala, ráda Vám byt představím i osobně.

Cena10 700 000 Kč
Vč. provizeano
Plocha86 m²
Patro5., 6.
Parkovánímožno pronajmout
SklepNe
ID nabídky196780
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka