Pronájem kanceláří u Stromovky

Interiér: 254 m²

Praha 6 • Bubeneč • Gotthardská 7

 Pronajato

Pronájem kancelářských prostor v reprezentativní novostavbě v diplomatické čtvrti

Prostorné a vzdušné kanceláře s výhledem do klidné ulice. Prostory i budova mají příjemný vibe, podpořený bezprostřední blízkostí Stromovky. Vhodné jako sídlo např. pro kreativce či architekty. Kanceláře se nacházejí ve sníženém přízemí novostavby naproti nově vznikajícímu rezidenčnímu domu a nizozemské ambasádě.

Jsou zde tři vstupy, dva hlavní z haly domu a druhý samostatný zásobovací vchod z ulice. K dispozice je šesti kancelářských místností, čtyři skladové místnosti, kuchyňka, dvě toalety a koupelna se sprchovým koutem. Kanceláře jsou kompletně zasíťované. Krom jedné místnosti se pronajímají nevybavené. Volné jsou ihned.

Měsíční platba za služby (vytápění, voda, internet) je 8 200 Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce. Minimální doba pronájmu dva roky. Kauce 180 tis. Kč.

Parkování v ulici je bezproblémové v rámci oranžové zóny za 10 Kč/h. Přímo v domě je možnost pronajmout si jedno garážové stání za příplatek 5 tis. Kč/měs.

Velmi klidná a reprezentativní lokalita, jen pár minut na Letnou, do Dejvic, blízko centra města. Vstup do Stromovky je 50 m od domu. V sousedství je vyhlášená restaurace Na Slamníku, kde se dobře vaří. Spojení MHD – metro Hradčanská je 10 min pěšky, případně 3 min na zastávku autobusu.

U této nabídky neplatíte provizi realitní kanceláři.

Projděte si celý prostor online v naší virtuální prohlídce a pokud Vás osloví, rádi Vám ho ukážeme na osobní prohlídce.

Cena60 000 Kč
Poplatky8 200 Kč + elektřina
Plocha254 m²
Cena za m²236 Kč/m²
Parkovánímožno pronajmout 1 GS
Skladyano
ID nabídky 198980
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka

– možno zvětšit na plnou obrazovku (tlačítko v pravém dolním rohu)