Prodej bytu 4+kk s balkonem na Letné

Interiér: 100 m²

Praha 7 • Holešovice • Kostelní 8

16 100 000 Kč

vč. provize

Jedinečná nabídka prakticky řešeného bytu 4+kk s malým balkonem v ulici Kostelní na Praze 7. Byt je po vkusné, precizní rekonstrukci a má velké množství úložných prostor včetně prostorné šatny. Nachází se ve 3. patře funkcionalistického domu s výtahem. Nabízí ideální rodinné bydlení v srdci oblíbené rezidenční lokality Prahy 7, jen pár kroků od Letenských sadů.

 

Dominantou bytu je centrální prostor, který slouží jako jídelna s velkým masivním stolem, útulný obývací pokoj s rohovou sedací soupravou a kuchyňský kout. Kuchyňská linka byla vyrobená na míru, nabízí dostatečné množství úložných prostor a je vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči (myčka, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba). Celý prostor má důmyslně promyšlené osvětlení a ozvučení (5.1. soundsystém). Ze středového části se pak vstupuje do třech ložnic, koupelny, samostatné toalety, technické místnosti s pračkou a sušičkou a samostatné šatny. Pokoje mají masivní prosklené dveře, díky nimž je hlavní obytný prostor příjemně prosvětlený. Hlavní ložnice a dětský pokoj jsou orientované na západ do ulice Veverkova. Ložnice má prostornou vestavěnou skříň na míru, stejně jako třetí ložnice, resp. pracovna. Ta se nachází vedle kuchyně a je orientovaná do vnitrobloku na východ. Zde je i malý balkon. Byt byl původně 4+1, s dispozicí je možné variabilně pracovat a znovu získat jednu ložnici navíc uzavřením prostoru, kde se momentálně nachází obývací pokoj. Další předností bytu je krásná, prostorná koupelna se samostatně stojící vanou, otevřeným sprchovým koutem a dvěma umyvadly. Koupelna je prosvětlená skleněnou plochou směřující do dětského pokoje. Byt má kvalitní bezpečnostní, protipožární dveře.

Dům je dobře udržovaný, má prostorný vestibul i výtah. Vytápění a ohřev vody zajišťuje společná kotelna. Výhodou je zde skvěle fungující SVJ a dobré sousedské vztahy. Momentálně se plánuje oprava vnitřní fasády a střechy, na niž je naspořeno ve fondu oprav. V domě je kolárna a k bytu náleží velký zděný sklep.

 

Projděte si byt ve virtuální prohlídce na našem webu a pokud vás zaujme, velmi rádi vám ho ukážeme osobně. Lze financovat hypotékou, s jejímž vyřízením vám zdarma pomůžeme.

Cena16 100 000 Kč
Vč. provizeano
Plocha100 m²
Patro3.
Parkovánína ulici
Sklepano
ID nabídky219599
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka