Prodej chaty se zahradou u Berouna

Interiér: 21 m²

Všeradice 44 • Beroun • Středočeský kraj

1 500 000 Kč

vč. provize

Jižně orientovaná slunná zahrada s chatou v klidné části obce Všeradice je ideálním místem pro rekreaci, z hlavního města jste tu za 50 min. Zahrada sousedí s rybníkem a zahradou, místo je tedy velmi klidné. Obec Všeradice je vcelku malebná, v sousedství je kostel, hospoda, dobře se najíte v pivovaru a sportovně-oddechovém areálu dvůr Všerad, kam občas můžete vyrazit i za kulturou a ve vsi je i příjemná cukrárna.

Samotná chata má podlahovou plochu 21 m2, v patře se sníženým stropem je prostor pro spaní a teráska. Před chatou je slunné zápraží s posezením. Je zde zavedená elektřina, vodu na pití je třeba vozit (např. ze studánky ve Svatém Jánu pod Skalou nebo od sousedů), voda na mytí nádobí a zalévání se používá z vlastní sedm metrů hluboké studny.

Na zahradě jsou ovocné stromy, velký ořech, záhony, kde se dobře daří zelenině. Zahrada má díky vzrostlé zeleni velmi příjemnou atmosféru. Dále je zde prostorná dílna, kadibudka, ohniště a kompost.

Sousední rybník není vhodný ke koupání, nicméně na místní koupaliště je to jen 5 min pěšky. Autem jste za 5 min u krásného lomu s blankytnou vodou.

Příjezdová cesta končí u kostela sv. Bartoloměje, odkud je to 70 m pěšky po pěšince kolem potoka.

Projděte si chatu i zahradu online ve virtuální prohlídce a pokud vás zaujme rádi vás provedeme i osobně.

Cena 1,5 mil. Kč
Včetně provize ano
Počet podlaží1
Užitná plocha

 

21 m²

+ podkroví

Zastavěná plocha30 m²
Zahrada499 m²
ID nabídky219017
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz

3D prohlídka

Videoprohlídka