Prodej dřevěného tiny housu Tajník

Interiér: 14 m²

Tiny house • bez pozemku

450 000 Kč

PRODÁNO

Pokud hledáte jednoduchost, soukromí a klid v přírodě, tak tento tiny house by mohl být Vaším novým útočištěm.

Modulární mobilní domek Tajník dobře poslouží svému uživateli jako samostatná obytná jednotka s možností rozšíření o další modul či terasu. Stačí ho pouze přemístit na vámi zvolené místo – louku, zahradu, k vodě či lesu. Při stavbě byl kladen důrazem na přírodní materiály, které mají příznivý vliv na pohodu bydlení a dobrý spánek i náladu. Byl postaven s řemeslnou precizností a k příjemné a harmonické atmosféře přispívá i půdorys s geometrií zlatého řezu a celkové naladěním interiéru.
Domek o rozměru 6 m x 2,9 m (užitná plocha interiéru je 14 m2) je postaven ze smrkového dřeva , je kompletně zaizolován 16 cm minerální vaty zdola i shora, ze stran pak 10 cm ekologické dřevovláknité izolace Steico. Okna mají dvojskla. Má elektrické rozvody, centrální osvětlení, boční světlo, 3 zásuvky, hlavní jistič. Voda není zavedena, ale pomocí prostupky je možné doinstalovat. Lze umístit na volně ložené nivelizované kameny, betonové patky, případně na základovou desku.

Domek je vybavený kamny, kuchyňským ostrůvkem a dalšími interiérovými doplňky (vybavení je možné dokoupit za 20 tis. Kč).
Momentálně se nachází nedaleko města Písek (cena přepravy po ČR v ceně).

Cena450.000 Kč
Vč. provizeprovizi neplatíte
Vybavení20.000 Kč
Plocha14 m²
PozemekNe
ID nabídky195443
Radka Bacíková

Ing. Radka Bacíková

+420 775 930 097
bacikova@wearereality.cz